Michael Welch

Happy Birthday Michael Welch! Sweet 23

25. července 2010 v 15:36 | Piperka
Cz:
Mám s Michaelem normálně rozepsanej jeden článek, o kterym ani nevim:D no nic... jsem zpátky, ale jenom dneska... protože jsme se vrátili dřív, než jsem čekala... takže mám odpoledne na psaní článků... ale zítra budu bůh ví kde... i když tam, kde budu, se mi teda fakt zrovna dvakrát nechce, řeknu to rovnou... ale mám tam nastavené dva články... k věci. Dneska má jeden z Twilight herců narozeniny, a je jím představitel Mika Newtona, Mike :D Welch... Michael Welch dnes tedy slaví 23. třetí narozeniny a já mu chci popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, všeho ta tak no... já letím... 23, to je krásný věk...

en
I have one article in re-writes about Michael... I didn't know it:D So... I'm here, back... just for today... because we will come early, so I have afternoon for writing articles... but tomorrow I will be I don't know where:D just not at home, so I have two articles which I pre-write three days ago... Today has got one of Twilight actors birthday... It's Michael Welch who plays Mike Newton... he is 23-year-old today. So I must say, happy birthday Michael!! Sweet 23, nice old;)
Happy Birthday Michael

Michael Welch: Unrequited trailer

8. listopadu 2009 v 21:35 | Piperka
Já jsem mírně konsternovaná. Nebo spíš mi teda málem vypadly oči z důlků ve chvíli, kdy si Šmajda sundal košili... bože můj... já ho nemám ráda... Po té, co tak sprznil Come as you are v semifinále ho prostě neberu... vlastně ani před tim...:-D No to co dneska předved, zase teda katastrofa... nekamenujte mě, prostě se mi to nelíbilo no... Ale co, dobře, už toho nechám...

Dneska jsem se rozhodla pro tento článek, protože mi to prostě přišlo velmi zajímavé. Je to totiž trailer na film jménem Unrequited, což znamená asi... Neopětovaná, nebo Neopětovaný, ve kterém hraje Michael Welch - představitel Mikea Newtona v Twilight sáze - a to hlavní roli. Jeho postava se jmenuje Ben Jacobs a tento film je žánrově psychologický thriller, můžete ho řadit i do hororu, tam bych ho tedy podle traileru rozhodně zařadila. Michael se tam jeví jako psychopat, ale není to tak úplně pravda. Je to příběh o nevyplněné lásce Bena Jacobse, který se s dovršením 18. let musí odstěhovat z domu pro problematické teenagery, ve kterém žil posledních pár let. Musí se vrátit ke své matce a s hrůzou zjišťuje, že jeho přítelkyně Jessica Morgan přesunula pozornost na staršího muže ze školy... Vzhledem k jeho problematické minulosti a povaze je to skutečně velká rána a proto Jessicu unese, aby si opět získal její lásku... ale všechno se to příliš zamotá a nakonec se musí rozhodnout, jestli jí nechá jít, nebo jí úplně zničí... no tak tady je trailer... je to film, na který se tedy asi nevydržím koukat na celý, až vyjde, ale je to skutečně velmi zajímavé... tady je...:

twilight-gossip.com

Happy Birthday Michael!

27. července 2009 v 14:58 | PiperkaAhoj! Takže dneska jsem zjistila, že jsem naprostý idiot... jasně, v sobotu jsem vůbec nebyla na počítači, ale stejně... 25.července 2009 oslavil Micheal Welch svoje 22. narozeniny!! A já na to zapomněla... jsem protě blbá! Takže mu opožděně přeju všechno nej!!! Doufám, že si Michael ty narozky pořádně užil a oslavil to co nejlíp!
Takže ještě jednou všechno nejlepší!! Doufám, že mu přejete i vy!

Michael Welch... aneb já umřu!:-D

14. května 2009 v 20:35 | Piperka
Ahoj:-D:-D:-D No... tak.. my monkey man:-D Siusen mi chtěla malinko zvednout náladu:-D jelikož jsem jí moc dobrou dneska zrovna neměla:-D:-D:-D a to se jí teda opravdu povedlo...:-D Na blogu zveřejnila fotku Michaela Welche (Mike Newton) a já jsem málem umřela smíchy, když jsem jí viděla... jsem se smála jako magor:-D málem jsem se rozbrečela smíchy, protože to se prostě nedá vydržet! Ta fotka je naprosto dokonalá:-D a Michaelovi to tam fakt...:-D:-D:-D:-D sekne...:-D:-D:-D bože.. já umřu, ještě teď se směju:-D:-D Tak tady je:
Dobrý, ne??:-D:-D:-DJak jsem říkala, zdroj u Siusen...:):-D:-D:-D

Seriál Stargate SG-1 (Hvězdná brána)

17. března 2009 v 16:04 | Amaunet
Michael Welch, který ztvárnil v Twilight Mika Newtona, si zahrál mimo jiné i v jedné epizodě mého milovaného sci-fi seriálu Stargate SG-1 (česky Hvězdná brána), který teď vysílají každý všední den něco po třetí odpoledne.

Michael se objevil ve třetím díle sedmé sezóny, který se jmenuje "Fragile Balance". Hraje tam mladý (patnáctiletý) klon plukovníka Jacka O´Neilla vytvořený vyspělou mimozemskou kulturou, Asgardy (já vám říkala, že je to sci-fi...) Je to vážně skvělý díl, mám ho moc ráda.

Michael byl ve své roli senzační, od Richarda Deana Andersona (plukovníka Jacka O´Neilla) odkoukal ty výrazy a celkově chování, takže byl vážně skvělý. Kdo znáte Stargate, víte, o čem mluvím.

Během natáčení "Fragile Balance" musel Michael nosit barevné kontaktní čočky, protože má modré oči, ale jeho postava musela mít hnědé jako Richard Dean Anderson (Jack O´Neill).

Tahle epizoda by se měla na Nově vysílat patrně někdy začátkem dubna, ale ještě na ni upozorním.
Při natáčení bylo Michelovi 16 let.

Táákže... čistě z tradice...

Název: Stargate SG-1, epizoda "Fragile Balance" 7x03
(sedmá řada, třetí epizoda)
Žánr: sci-fi
Režie: Peter DeLuise
Námět: Peter DeLuise a Michael Greenburg
Scénář: Damian Kindler
Premiéra: 20. 6. 2003
Hrají: Richard Dean Anderson, Michael Shanks, Amanda Tapping, Christopher Judge,
Don S. Davis, Carmen Argenziano, Michael Welch, Teryl Rothery
a další...


(klik na celý článek - jsou tam fotky)

Michael Welch - životopis

16. března 2009 v 14:06 | Amaunet
Vzpomněla jsem si, že chudák Michael Welch, filmový představitel věčného Bellina obdivovatele Mika Newtona, u nás ještě nemá životopis, tak jsem se to rozhodla napravit. Pamatujete přece, že jsem jednou psala, jak jsme si s Piperkou rozdělily životopisy...

Michael "Mike" Alan Welch se narodil 25. července 1987 v Los Angeles v Kalifornii v USA. Jeho znamení zvěrokruhu je Lev.
Svou kariéru začal v deseti letech (1998), kdy si zahrál v seriálu "Frasier". Ve stejném roce si taky zahrál v "Star Trek: Isurrection". Později se proslavil jako Luke Girardi v seriálu "Joan of Arcadia". Michaelova talentu si poměrně rychle všichni všimli, takže měl příležitost hostovat v mnoha televizních seriálech, třeba v CSI Miami.
Mike má užasnou schopnost zahrát naprosto odlišné charaktery.

Upozornil na sebe také v "Chicago Hope", "Judging Amy" a "Stargate SG-1". O jeho roli v Hvězdné bráně, kde fantasticky stvárnil mladý klon hlavního hrdiny plukovníka Jacka O'Neilla, brzy napíšu.

Michael má zkušenosti i z divadla (konkrétně z Royal National Theatre), kde si zahrál syna Iana McKellena v "Enemy of the People".

V poslední době měl Mike možnost dostat se i k točení filmů. V roce 2007 se objevil ve filmech "An American Crime", "Choose Connor" a "The Beautiful Ordinary". V roce 2008 měl taky dost práce, točil "My Suicide", "American Son", "Lost Dream", "Day of the Dead", "The Thacker Case" a samozřejmě "Twilight".

(klik na celý článek)
 
 

Reklama