New Moon

Bella's nightmare: deleted scene

4. dubna 2010 v 18:06 | Piperka
Cz:
Ahoj. Tak co, jak si užíváte předposlední den prázdnin? Já tedy moc ne... celý den mě pobí hlava, stejně jako dva dny před tím... takže moc nemám náladu nic dělat, celkem pochopitelně... ale tak, to jsou detaily. Alespoň jdu dneska do kina, to už jsem říkala, že jo?:D Už se těším... ale jdem až od 20:10, což mě trochu i mrzí, protože jsem se chtěla dívat na Robin Hood, cesta ke slávě... ale tak holt se kouknu zítra na stream... rozhodla jsem se sem hodit jednu starší věc, která mi dost dlouho straší v rozepsaných... pracuju na překladu jednoho dost dlouhého článku, jsem odhodlaná to udělat sama, takže mám toho času trochu míň... 
Pamatuju si, že z natáčení téhle scény bylo svého času strašně moc fotek... nevím, jestli se vám to také vybavuje... proto pro mě bylo docela překvapením, když se tahle scéna neobjevila ve filmu. Proč? Těžko říct, to už teď není důležité... každopádně na New Moon DVD jsou všechny vystřižené scény, tedy i tahle... je to Bellina noční můra a vypadá to... zajímavě.... nakonec si říkám, že tam zase tolik nechyběla, protože to vypadá poněkud zvláště, ale stejně je to trochu škoda... ale co můžeme dělat, že? Nic... no... tak tady to je, já si myslím, že většina z vás už jí viděla, ale to nevadí... chtěla jsem to sem prostě dát...:


en
I will come to the cinema today... so I want post something before I go, so... I remember, that from this scene was so much photos... I think... maybe more then 200... and for me was surprise, that it isn't in the movie... why? I don't know... it's not very important now... But on the New Moon DVD are all deleted scenes, so this too... Its Bella's nightmare and it looks interesting, but I think, in the movie didn't miss very much because it looks maybe a little weird..., but it's a little pity... what we can do? Nothing... so... here it is, I think, that you saw it, but I want to put it here...:


Překlad noční můry...:
Bella:"Edwarde?"
Edward:"Nejsem on."
Bella:"Kdo jsi?"
Edward: "Ty víš,kdo jsem. Jsem ty. Co chceš,Bello?"
Bella: "Chci tebe,Edwarde."
Edward: "To není mé jméno.Mé jméno je nic.
[Říká Edward, mluví Bells] Ty jsi nic"

New Moon: ET online - Behind the Scenes

21. března 2010 v 18:14 | Piperka
cz
Ahoj, jak se máte? Já celkem fajn... jen... no bolí mě břicho, ale to je vedlejší... hlavní je to, že se mi vůbec, ale vůbec, ale fakt totálně vůbec nechce do školy! Jediný, co mě tam táhne je to, že po tejdnu uvidim Whit a Elain, ale jinak... pomoc!!! No nic... zítra bude děsnej den... i když večer jdu s rodičema na Alenku v říši divů... tak se těším, i když jsem o tom četla ne moc hezké recenze... ale já si to zkazit nenechám... a i kdyby to nebyl dobrej film, Johnny Depp bude dokonalej určitě :D No nic... dneska je má nálada skvělá, protože mám čas napřidávání, dokonce jsem měla i čas na photoshop... a objevilo se neskutečné množství videí, které postupně zveřejňuju... co víc si jen přát? No jako další mám pro vás video z natáčení New Moon, kterých jsem tedy našla víc, ale budu vás trochu napínat tím, že je budu zveřejňovat po jednom :D Natočilo ho ET online a je fakt skvělé! Tak se koukněte;)

En
Hi! How are you? I'm fine... I just... I dont want to come to school tomorrow... it will be really bad, bad day... in the afternoon I will go to cinema with my parents, on Alice in the Wonderland... but... the school... oh my god!! :D I will be crazy... but... today... I have good mood... can say... and I can write articles, so it's cool :) as well as are cool the videos, which I saw yesterday and on Friday and post here today... next I have for you one video from behind the scenes New Moon by ET online. I have saved I think... five videos... but the first one I put here this... it's really great, I love it and you must see ;) enjoy!


New Moon: Special DVD features - Extended scenes

21. března 2010 v 16:58 | Piperka
cz
Dodyangel je osoba, která má na youtube.com profil, kanál, nebo jak se tam tomu říká, na který nahrála strašně moc, fakt hodně videí týkajících se New Moon, které jsou součástí Bonusů na DVD a já jsem jí za to strašně vděčná. A jednou částí z těch bonusů, které zveřejnila, jsou také prodloužené scény, tedy scény, které byly ve filmu kratší. U některých mě teda fakt štve, že tam nebyly... třeba ta s Laurentem, i když ten konec působí trochu zvláštně, nebo ta s Bells, Jakem, motorkama a dohadováním o věku... a nebo například scéna v posledním videu z pokoje Belly... ale ta se mi zdá, že je asi celkově nedodělaná, protože ve filmu nejsou vidět ty provazy... alespoň tedy, když seskakuje dolů... i když to, jestli si vzpomínám je zabírané zezdola, nebo ne? Těžko říct... ale ta mě taky mrzí, že byla zkrácená... a v neposlední řadě ta s Alice v posledním videu... dostalo mě, že byla v traileru a ve filmu nakonec ne :D Ale tak co můžeme dělat... jak můžete vidět, tak jich bylo zkrácených fakt celkem hodně... stojí za to se kouknout... tak si to užijte;) Tady jsou...:

En
Dodyangel is one person which has profile on youtube.com... and she uploaded many, really many videos from New Moon DVD. And one part of these videos are Extended scenes from Special DVD features. So... scenes, which are shorter in the movie. And they are really great. So much scenes, by the way, was reduced. I'm so sorry to cut the scene with Laurent, but I think, the end of this scene is maybe a little weird..., I maybe a little missed the scene with Jake, Bella and age in the second video... The scene from Bella's room in the last video is not completly done, I think... it's my opinion... because in the movie we can't see the ropes so much... but I would like this extended scene in the movie... And I'm sorry, that the scene with Alice isn't in the movie... but what we can do?? So... look, it's great!


New Moon: Deleted scene no.2 - Victoria

21. března 2010 v 14:29 | Piperka
cz
Ahoj moji drazí. Dnešní den bude dnem ve jménu videí a to především videí z New Moon. Protože vyšlo New Moon DVD, což je naprosto perfektní... i proto, že se na youtube objevila asi miliarda vystřižených scén a videí z natáčení, a to je skvělý. Má to jeden jediný problém, je tu velká pravděpodobnost smazání těchto videí z youtube. Pokusím se to hlídat a když tak hledat, abych je mohla obměnit... těžko říct. Jako první, co dneska zveřejním, mám pro vás vystřiženou scénu z New Moon a to scéna s Victorií. A hrozně mě to štve. Štve mě, že tam ta scéna nebyla, protože Vicki byla ve filmu na můj vkus až moc málo a ta scéna je skvělá... ale možná může působit trochu zvláštně, jak ubíhá ta krajina, jak jsou v autě... ale možná mi to tak jen přijde... tak se koukněte a užijte si jí... pořádnou dávku Rachelle Lefevre, než přijde Eclipse a Bryce Dallas Howard...

En
Hi my dears. Today will be day in name "videos"... especially from New Moon. Because the New Moon DVD is out and on youtube.com are very, very much videos. Behind the scenes, deleted scenes... and it's cool, I love it! :D But its here one problem... maybe will be deleted from the internet... But, the first one, which I today write, is one deleted scene from The Twilight saga: New Moon with Victoria. And make me very angry... because is amazing, I love it and it wasn't in the movie! It's scene with Victoria in the car and you must look! Enjoy!


source: twifans.com

The Twilight saga: New Moon - DVD Bonus: The score

12. března 2010 v 18:29 | Piperka
Ach jo ach jo... já musím dělat něco v PS-ku, slíbila jsem to, jenže mám poslední dobou tak strašnou tvůrčí krizi, že mi z toho asi hrábne... no ale tak co se dá dělat... chtěla jsem psát nějakou tu svojí povídku, ale asi to nevyjde, protože také musím něco přidat... a zítra budu muset přednastavovat články, protože a jelikož v neděli odjíždím na lyžák, takže tu nebudu, pro změnu a velký úspěch...:-( No co se dá dělat... ale každopádně...
Mám pro vás jedno video, fakt skvělé, moc se mi líbí. Je to bonus z DVD New Moon a to konkrétně o tom, jak se vytvářela hudba pro New Moon, tím se tedy myslí ten score, ty úžasné skladby od Alexandra Desplata :) To video je fakt zajímavé, takže doporučuji ho shlédnout... kromě scén ze studia, kde hudbu nahrávali je tam i krátký rozhovor s Chrisem Weitzem a i se samotným Alexandrem Desplatem, tak se mrkněte;-) Osobně mám hudbu z New Moon dokonce radši než tu z Twilight... fakt jsem si jí zamilovala...:


Hi. How are you today? I'm... fine... but I don't want to come to the mountines on Sunday... we will have a ski trip with school... and now I don't have to come... but what I can do? Nothing... so I wont be here from Sunday to Friday 19. But that's not important now. I want to write something, but I must post some articles, so the first one is maybe the video, which you have seen before, but I must put it here. It's interesting, really. It's Bonus video from The Twilight saga: New Moon DVD about the amazing score, the songs from New Moon by Alexander Desplat and it's really nice video and you must see it :) Is there interview with Chris Weitz, Alexander Desplat and scenes from the studio... So here...:


New Moon: First full deleted scene - Bob's bikes

2. března 2010 v 16:49 | Piperka || předpřipravený článek
Já vím... tohle jsem měla přidat už dřív, je to trochu promlčené už, ale říkala jsem si, že je to dobrý článek na předpřipravení. Nezabere to tolik času, tak jsem s tím počkala. Je to pouze jedno video... a to konkrétně první oficiální zveřejněnou vystřiženou scénu z filmu New Moon! Je to rozhovor mezi Charliem a jakýmsi Bobem, který vlastní motorky... no baví se částečně o nich... je to scéna těsně před tím, kdy Charlie říká Belle, že bude žít se svou matkou v Jacsonvillu, která je tam tedy také ke konci, ale ne celá... takže si to pusťte a užijte... trošililinku se seká, ale jen nepatrně. Být teda tím chlapem s motorkama, tak se naštvu, kdyby mě vystřihli z filmu, ale tak co nadělá... je to škoda, že musí některé vystřihat... ale dostalo mě, že v trailerech byly postupně dokonce dvě části scén, které ve filmu nebyly...


I know, I could write this article early, but it's good for time, when I am on holidays... so... I have for you one video. The fist official deleted scene from The Twilight saga: New Moon! It's scene with bikes... named 'Bob's bikes'... so it's before the scene, where Charlie says to Bella, that she will live with her mom. If I was that guy, who plays Bob, I will be angry, if they cut me from movie... ok... so... the scene is nice, so look and enjoy ;) I'm so sorry, that they must cut some scenes... but what can be done?

Toto je přednastavený článek. Momentálně jsem pravděpodobně v Protivíně.
This article is the default, currently I'm in Protivín now, probably.


source: lionandlamblove.org

New Moon soundtrack: Lupe Fiasco - Solar Midnite official music clip

14. prosince 2009 v 18:49 | Piperka
Musím se k něčemu přiznat. Předevčírem, v sobotu, jsem se začala dívat na Vampire Diares a musím vám říct, že jsem to začala naprosto žrát:-D Vážně hrozně:-D Viděla jsem sice zatím jen dva díly, ale stejně... Takže je tu další věc, do které jsem se zbláznila... takže už jsem blázen asi do milionu věcí... ke kterým se v sobotu přidaly Vampire Diaries. Jsem na ty upíry nějaká ujetá koukám... jsou to i knihy, kdo by nevěděl. Musím si nějakej ten díl koupit a přečíst, zajímá mě to. Upírské deníky jsou teda víc horor... upíři jsou tam blíž těm co známe z legend a jiných příběhů než ti, které známe z Twilight, ale to neznamená, že nemůžu mít ráda oboje... ale už přestanu mluvit a přejdu k věci...

Mám pro vás jako poslední předpřipravený článek, vím, že byly jen čtyři, ale víc jsem nestihla, další píseň ze soundtracku New Moon. Tentokrát je to oficiální klip písničky Solar Midnite, do které jsem se naprosto zbláznila. Neznám film New Moon tak dobře, abych dokázala říct, kde je, ale mám typ... no... nevadí... kdo by věděl přesně, tak to ocením. Každopádně tam opravdu patří, někde bejt musela, jelikož ten refrén je mi povědomej. Tu píseň nazpíval Lupe Fiasco společně se svou skupinou a jak klip tak ta píseň samotná jsou vážně super. Opravdu, miluju jí. Dneska už jsem jí slyšela asi osmkrát:-D Možná víckrát... hrozně se mi líbí. V klipu jsou samozřejmě i prostřihy z filmu a rozhodně stojí za to si tu písničku poslechnout, tak tady je...:

Toto je přednastavený článek, momentálně jsem ve vlaku z Vídně zpět domů.

New Moon soundtrack: Jennifer Rostock - Es tut wieder weh

13. prosince 2009 v 11:29 | Piperka
Ahoj. Tak teď momentálně jsem pravděpodobně ve vlaku Praha - Vídeň... jeden 5 hodin, takže fakt nic moc... ale není to zas tak hrozný, já vlakem jezdím ráda. Také předpokládám, že pokud jsem si včera nezapomněla nabít telefon:-D ježiš, tohle píšu už včera, 12. prosince, takže proto ty zmatené obraty, poslouchám buď New Moon soundtrack, nebo prostě jen tak něco obecně a čtu si... nebo píšu, nebo tak... co já vím...

Tak ale každopádně jak už jsem říkala, přednastavila jsem vám pár článků na dnešek i na pondělí. Ne moc no, ale snad stačí to málo, co jsem stihla. No a jako první mám pro vás oficiální klip písničky Es tut wieder weh od Jennifer Rostock, která byla údajně ve filmu New Moon a přestože ten refrén je mi povědomý, nedokážu si vybavit, ve které části filmu byla. Je to bonusová písnička soundtracku a je to zpíváno německy, jelikož Jennifer Rostock je německá popová zpěvačka. Opravdu... nevíte někdo, kde byla? Každopádně v tom videu jsou zakompované útržky ze scén z filmu a mě osobně se ta písnička překvapivě líbí. Není to můj styl, ale líbí se mi, fakt že jo... podle mě je skvělá. Vlastně mám obecně soundtrack New Moon hrozně ráda... tak tady je...:

Toto je přednastavený článek, momentálně jsem ve Vídni, popřípadě ve vlaku do Vídně.


zdroj: newmoonthesoundtrack.com

New Moon: New Stills photos - wolfs

10. prosince 2009 v 21:34 | Piperka
Ahoj. Jak se máte? Já celkem bledě, to vám povím. Je mi hrozně zle... od žaludku a tak obecně. No myslím, že asi někteří chápou. Nebyla jsem ani na tanečních a ani u počítače, ani jsem nepřidávala... bylo mi fakt na nic... tohle se mi nikdy nestává, nevím, co to se mnou tentokrát je. Každopádně jsem málem vyhodila oběd tak jsem radši celý den už nejedla... a bolela mě hlava, břicho... no prostě dneska se nějak nic nedaří. Zítra... i když to asi ne... spíš pravděpodobně v sobotu oběhnu po dlouhé době zase SB, omlouvám se, ale vážně jsem to teď posledních pár dní vůbec nestíhala:-( no a taky se sem pokusím v sobotu něco málo dát a taky přednastavit aspoň dva články... jeden na neděli a jeden na pondělí. Jedu totiž do Vídně na Vánoční trhy a na výstavu impresionistů :) takže nebudu moct přidávat... Maximálně potom až v pondělí večer, až se vrátíme. Asi jsem magor, ale strašně se těším na tu cestu vlakem... jestli teda jedeme vlakem, ani nevím...:-D Jsem cvok, je to jasné... ale teď už přejdu k věci, jelikož mi vážně není nic moc a chci přidat alespoň jeden článek...

Myslím si, že tyhle fotky už někteří z vás dobře znají. I já jsem je už viděla, ale zatím jsem neměla příležitost je sem dát. Jsou to čtyři stills fotky z New Moon - bože, taky už se tak těšíte až se objeví třeba trailer nebo stills fotky z Eclipse??:-D - a to konkrétně fotky digitálních vlků z filmu plus na té třetí je ještě Laurent. Tak na té první, to je Jake, na druhé to černé Sam v pozadí všichni... a pak asi jenom Jake...:-D To je celkem vedlejší. Hrozně se mi líbí ta poslední fotka, mám ráda i tu scénu ze které ta fotka je... V určitých okamžicích je ta digitální úprava trochu s rezervou, ale v téhle scéně se mi fakt hodně líbila... víte na co jsem přišla? Že vystřihli ten jeden Bellin sen... nebo ho zkrátili... protože jestli si vzpomínáte, objevilo se před pár měsíci strašně moc fotek právě z natáčení jednoho Bellina snu [proceed] a ve filmu jsem ho nějak nezaregistrovala, bohužel... tak si nejsem jistá, jestli jsem tak nepozorná, že jsem ho tam neviděla, i když jsem to už viděla dvakrát, nebo tam fakt není... no nic. Ty fotky vlkodlaků jsou vážně úžasné, nemyslíte? A já už přestanu zdržovat, radši už půjdu... tak tady jsou...:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: bellasdiary.com

New Moon: TV spot - 'Triumph'

1. prosince 2009 v 17:09 | Piperka
Ahoj! Jak se dneska máte? Já se mám celkem fajn, i když jsem si myslela, že se ve škole zblázním. Dneska se to příšerně táhlo... a pořád jsem v hlavě slyšela tikat hodiny... a vůbec to neubíhalo... Psali jsme test z biologie, na kterej jsem se dneska a včera fakt šprtala, ale stejně se mi nepovedl a propadla jsem ve zkoušce z fyziky... no prostě se mi ten test moc nepovedl no... ale včera jsme dostali výsledky Scio testů z OSP - obecné studijní předpoklady - a já jsem málem upadla, když jsem na svém papírku viděla percentil 98,77... vůbec nechápu, jak jsem to udělala... já byla při tom testu úplně mimo, ale fakt úplně...myslím, že museli udělat chybu... nějakou záměnu výsledků nebo tak, protože já nejsem tak chytrá, aby bylo tohle vůbec možný...:-D

Ale tak k věci. Vzhledem k tomu, že už jsem New Moon viděla, dokonce dvakrát:-D můžu si pouštět televizní spoty a oběvil se zase jeden nový. Většina z nás už ten film stejně viděla celý, ale přesto jsem vám ho sem chtěla dát... protože je fakt skvělý a myslím, že rozhodně může nalákat lidit... See it again and again, to se mi líbí, je to pravda... :-D Ale ne... nejsem takový cvok, abych se na to koukala znovu... rozhodně ne ještě dnes... tak za týden možná...:-D Ještě uvidím... Líbí se mi hrozně ten začátek... Ashley byla v NM jako Alice opravdu úžasná. No samozřejmě kdo jste neviděl film, tak se nekoukejte, pokud nechcete... a vzpomněla jsem si na další scénu, která byla v trailerech, ale nebyla ve filmu! Pamatujete si na tu scénu, kdy Alice říká: "You're human who knows entirely too much about us. They could kill us all." ? Tak to přesně tam nebylo... nebo jsem jen naprosto slepá a vůbec si toho nevšimla... ale teď tedy už ten spot...:


zdroj: lionandlamblove.org

The Twilight saga: New Moon movie: Třetí největší víkend všech dob = $140.7 million

23. listopadu 2009 v 21:42 | Piperka
Je to skutečně neuvěřitelné. Opravdu jsem tomu nemohla uvěřit, když jsem to viděla. Tedy na úvod, už nemám moc času, takže tohle bude jen krátké, přesto úžasné sdělení, jehož informace jsem sice jako první letmo viděla na blogu mé drahé Adiny - adina.blog.cza pouze té první pozice, takže oficiálně bych asi měla uvést i lionandlamblove.org jako zdroj...
Jde o to, že New Moon byl v USA vypuštěn do světa teprve v pátek, 20. listopadu 2009 a už trhá rekordy. Za tento víkend vidělal neuvěřitelných, naprosto neskutečných 140,7 milionu amerických dolarů což je v přepočtu něco málo přes 2,5 miliardy Kč!, čímž nejen, že se dostal na první místo žebříčku o filmy, které si vydělaly nejvíce, ale je to i zároveň i film, který se stává třetím nejlepším víkendovým filmem všech dob! Já tomu stejně stále nemůžu uvěřit, je to naprosto dokonalé! Pro člověka jako jsem já je to naprosto nepředstavitelná suma...:-D Ne tak prostě gratuluju, je to úžasné! Tady máte celý žebříček...:

#1 "The Twilight Saga: New Moon" ($140.7 million = 2,537514 miliardy Kč při dnešním kurzu)
#2 "The Blind Side" ($34.5 million - 603 miliónů Kč)
#3 "2012" ($26.5 million - 463 miliónů Kč)
#4 "Planet 51" ($12.6 million - 220 miliónů Kč)
#5 "A Christmas Carol" ($12.2 million - 213 miliónů Kč)

The Twilight saga: New Moon - full movie online

22. listopadu 2009 v 14:03 | Piperka
Já jsem strašně zlej a podlej člověk... alespoň k tomuhle názoru jsem dneska došla.... :-D Ale tak trochu mě k tomu nakopla má milovaná Jenny, která mi oznámila, že už skutečně je... A tak jsem si trochu zahledala... pro jistotu vypla zvuk:-D a když jsem tam tak čtyřikrát klikla do toho, abych zjistila, jestli je to opravdu tak, najela jsem pokaždý na část nějaký scény, kterou už jsem viděla v trailerech:-D takže dobrý... a navíc jsem to pozastavovala... no a abych se konečně vyžvejkla... našla jsem vám pěkně prosím celý film New Moon v originále, tedy v angličtině - bez titulků teda, samozřejmě - v dost špatné kvalitě, ale je to tak dámy a pánové... :-D Jediný, co jsem viděla je nabíhání loga, takže moc nemůžu soudit no... nebudu se na to koukat až do pátku, ale pro zvědavé duše jsem se rozhodla, že vám sem dám odkaz... takže
TADY
se můžete kouknout na celý New Moon... a kdo se bude koukat, tak si to užijte;-) :-D A nezabte mě za to, že jsem to sem dala...

Edit: I to druhé video smazali... takže díky Jenny, která mi poslala odkaz, vám sem dávám stránku, na které si můžete vybrat z více možností toho, kde budete sledovat film!

New Moon: TV Spot - The Wait is Over

19. listopadu 2009 v 16:33 | Piperka
Ahoj! No tak dnešní den byl vážně velmi velký opruz.... mám zase žaludeční vředy z tanečních, na které asi tak přibližně za hodinu odcházím, došla jsem k názoru, že náš informatikář je skutečně debil a taky to, že na autobus půjdu už za tmy, což se mi dvakrát moc nezamnouvá, jelikož naše sídliště je liduprázdný i ve dne... a když je tma, je to děsivý. No taky jsem došla k názoru, že taneční jsou opruz a že se mi tam nechce... přemejšlela jsem, že bych dneska po půlce odešla, ale sama nepůjdu a Whit asi nebude chtít... takže mám smůlu... no a ještě na mě kašle jeden kamarád, což mi k mé náladě zrovna dvakrát nepřidá. Vždycky píše ve čtvrtek, a dneska nic... chybí mi ten pokec s ním, ale prostě nic... nevím co s ním je...:-( A přitom je online... když já mu nechci psát, nechci bejt otravná... ale tak mrzí mě to...:-(

Ale k věci. Včera jsem viděla na belli-kristen.blog.cz tohle úžasné video a naprosto mi to vyrazilo dech. Dneska večer vám sem dám ještě pár fotek, které jsem pořídila ve škole... ale o tom teď nemluvím. Propagace filmu je v plném proudu i na českých stránkách, ale tento krátký spot, to je vážně bomba. Je to spot, ve kterém prakticky není nic nového pro lidi, co viděli trailery nebo klipy... možná na konci, ale to bylo taky v jednom spotu. Je to velmi krátké a velmi rychlé a je to klip s názvem The Wait is Over - čekání je u konce. Tenhle klip upozorňuje v televizi v USA lidi na to, že zítra, už zítra... tedy v pátek jde New Moon do kin! Pro nás příští čtvrtek, protastlivce co jdou na předpremiéru už příští pondělí... ale je to tady... nová kapitola je tady a šílenství se vrací... tak tady je ten klip... trapně přiznávám, že jsem ho viděla i já...:


New Moon: New scene from the movie: Jake in Bella's room

18. listopadu 2009 v 21:11 | Piperka
Ahoj. Jsem vám ještě vlastně ani neříkala, že jsme dneska měli ve škole nejen třídní schůzky, na kterejch nevím, co se dělo, jelikož na ně rodiče nedorazili:-D ale také pořární cvičení:-D Bylo nám oznámeno, že je nácvik evakuace a měli jsme vyklidit školu...:-D A zvládli jsme to normálně za 3 minuty a 55 vteřin!:-D Což je podle našeho zástupce jeden z těch lepších časů a taky si myslím, že to není tak špatný. Ovšem když byla ve škole nahlášená bomba, to byla jinačí sranda... to jsme museli opustit školu na dobu neurčitou a přijeli policajti se psama a taky ti co tu bombu měli zneškodnit... nic se nenašlo, samozřejmě, ale co... no vlastně jedna jobovka za druhou dneska.. můj pes má blechy! Nepůjde na operaci s nohou, což je skvělý, ale má blechy:-D Takže fajn...

A jak už název článku napovídá, mám pro vás další video, které jsem neviděla:-D Ovšem vím co se tam děje, to mi bylo taktně zděleno:-D Ale nevím, co přesně říkají nebo tak a neviděla jsem to, takže je to vlastně jedno. A zároveň je tohle pravděpodobně dnešní poslední článek týkající se Twilight ságy nebo čehokoliv, tedy herců a tak obecně. Původně jsem chtěla ještě pár článků přidat, ale rozhodla jsem se, že raději oběhnu... ale k věci, ať mám více času...

Mám pro vás tedy další video, novou scénu z New Moon! Docela mě štve, že toho zveřejňují tolik ještě před premiérou, ale co se dá dělat. Lidé se silnou vůlí se na to nepodívají... a ti co jo, tak těm to třeba nevadí...:-D Ale já si chci nechat překvapení. Je to scéna, kdy Jacob přijde za Bellou do jejího pokoje. Video má 53 vteřin, ovšem ze začáttku je tam ještě část show, na které to bylo zveřejněno, asi pět vteřin, takže pouze minimum. Tak určitě je úžasné, všichni okolo mě to tvrdí, ale nemůžu mluvit za něco, co jsem neviděla. Musíte se podívat sami, samozřejmě pokud chcete. Je to spoiler, takže na vlastní nebezpečí!

New Moon: Two new spoiler videos!

16. listopadu 2009 v 19:31 | Piperka
Přeskočím řeči okolo mého soukromého bytí... a přejdu rovnou k věci. Snad žádné video z filmu New Moon, které se zatím objevilo mě nelákalo tolik, jak to první. Je to určitě spoiler, maximální. Ale... hrozně mě to láká. Příšerně mě to drásá... Už jsem třikrát viděla tu první větu a vždycky jsem to vypla. Asi je to tím, že scén z Itálie, Volterry, se zatím objevilo jen minimum... ale je to příšerné pokušení. Nedokážu ani vyjádřit jak hrozné.
Takže, kdo by to nepopchopil:-D Mám pro vás dokonce dvě další spoiler videa z filmu New Moon. Nejsem si moc jistá, jak dlouho vydrží zveřejněné, především to druhé. To první bylo snad promítáno v nějakém pořadu, to by mělo zůstat, ale každopádně je to scéna z Volterry s Jane, Felixem, Demetrim a samozřejmě Edwardem, Bellou a prý i Alice, k tomu jsem se ale nedostala... A ta druhá, to je kompletní, celá scéna z části, kdy jede Bella na motorce. Tuhle scénu už jsme měli šanci vidět, před dvěma měsíci, možná víc. Byla totiž zveřejněna na nějakém festivalu a pirátsky natočena fanouškem. Takže jsem jí už viděla. Té jsem tenkrát neodolala... ale podle mě je tohle ještě o něco delší verze. Nevzpomínám si moc na to, ale podle časů je to delší... Ale porovnávat to nebudu. Viděla jsem z toho pouze část a vypnula to. Protože si chci nechat překvapení. Co kdyby tam bylo náhodou něco navíc. Porušila bych tak svoje předsevzetí a to nehodlám. Už jsem se měsíc... možná víc, nepodívala na žádné video z New Moon. Vydržím to... ty dva týdny už to prostě vydržím... nesmím selhat... ale vás budu hezky trápit, protože jsem zlá:-D A tak vám je sem dávám... na vlastní nebezpečí...:

SPOILERzdroj: twilight-online.nl

New Moon: Four new stills from the movie

15. listopadu 2009 v 21:29 | Piperka
Ahoj! Jak se máte? No tak dneska jsem až na některé vyjímky oběhla... a to doženu až dopíšu tenhle článek. Tedy asi tak za dvě minuty:-D Už je mám i v zálokách, ty zbývající. No koukám se tak na půl oka na Super Star a přijde mi teda dost pakárna, že byly reklamy, ještě vůbec než někdo zpíval. No nic... zrovna před chvílí dozpívala Monika Bagárová písničko Hot'n'Cold od Katy Perry... no a já... když znám originál, tak mám nutkání to srovnávat... no Katy byla lepší... holt... ona zpívá dobře, ale tohle se mi prostě nelíbilo, jak to zazpívala... často byla mimo melodii... no nic, opravdu, už přesanu a dostanu se konečně k věci...

Mám pro vás čtyři nové still fotky z New Moon a jsou opravdu perfektní! Jsou to fotky jednotlivých postav, dva lidé a dva upíři a kupodivu ani jedna z nich není s Edwardem, ani s Bellou a ani s Jacobem. Za to jsem ale celkem ráda, protože tu máme jednu still s Angelou a Ericem a potom novou nádhernou stills fotku s Rosalie:-) a naprosto perfektní a dokonalou a úžasnou stillsku s Jasperem! Dobře, já vím, jsem předpojatá a ovlivněná, vzhledem k tomu, že patřím do teamu Jasper...:-D jako jedna z mála lidí... - to jsem vám říkala, že okna v naší škole byla pomalována nápisy team Edward a team Jacob a uprostřed toho všeho bylo: Team Bella! ? :-D:-D To mě pobavilo... z toho jsem se fakt málem složila, já vím, že mi stačí málo, ale to fakt nešlo - ale musíte uznat, že mu to fakt sluší... hele, tak jsem ase rozhodla u nezdržovat, tady jsou... všichni vypadají skvěle. Hrozně se těším na 27. listopadu 2009 na 17:00... no vhledem k reklamách... tak 17:10...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: lionandlamblove.org

30170!! I can't belive! Dokázali jsme to...

13. listopadu 2009 v 17:35 | Piperka
Oh my Carlisle! Já tomu nemůžu uvěřit! Adina mi tím způsobila málem srdeční zástavu, ale děkuju jí za to... kdybych na to přišla sama, tak to se mnou sekne a to nekecám. Já jsem minutu nedýchala. Prostě ne... ani nádech ani výdech... :-D Dobře, minutu možná ne, ale až nepřirozeně dlouho! Panebože!!

Abyste konečně pochopili o co jde... nahoře, na tomto blogu je ta obří upoutávka, která hlásá, že můžeme změnit premiéru New Moon z 26. listopadu 2009 na datum stejné, jako je světová, tedy 20. listopadu 2009, když se podaří najít alespoň 30 000 fanoušků Twilight ságy... a dneska... dneska jsem si přečetla komentář od Adiny a okamžitě tam šla... to číslo mě praštilo do očí jak kladivo! Nemohla jsem tomu uvěřit. 30 170 lidí! A pořád to nabíhá, bože, vždyť včera tam bylo teprve něco přes 25 500 a najednou...!!! Je tedy možné, že se premiéra posune? Je tohle ještě vůbec možné??? Kdyby nebylo, už by to dávno ukončili, ne? Znamená to, že příští pátek, přesně za týden bude premiéra New Moon v ČR? Za 7 dní?? Ne za 13? Asi budu mít vážně infarkt! A pak že PÁTEK 13 je nešťastný den!


imagebam.com

Takže oficiálně. Premiéra New Moon se posouvá z 26. listopadu 2009 na 23. listopad 2009. Takže neváhejte a šupejte si zarezervovat lístky, protože je o ně opravdu velký zájem. Já jsem odsouzená k tomu, jít pravděpodobně až 25. nebo až dokonce 27. listopadu, ale mě to nevadí... snad to nějak přežiju, holt si nebudu číst ty vaše články o tom, jak to bylo perfektní...

Seznam premiér v ČR

Praha
23.11 Palace Cinemas Nový Smíchov - 18.00
24.11 Palace Cinemas Nový Smíchov - 18.00
Brno
23. 11 Palace Cinemas Velký Špalíček - 18.00
24. 11 Palace Cinemas Velký Špalíček - 18.00
Ostrava
23.11. Cinestar - 17.30
24.11. Cinestar - 17.30
Hradec Králové
23.11. Cinestar - 17.30
24.11. Cinestar - 17.30
Plzeň
24.11. Cinestar - 17.30
České Budějovice
24.11. Cinestar - 17.30
Olomouc
24.11. Cinestar - 17.30
Mladá Boleslav
25.11. Cinestar - 17.30
Liberec
25.11. Cinestar - 17.30
Jihlava
25.11. Cinestar - 17.30
Pardubice
25.11. Cinestar - 17.30

New Moon: TV Spot - "Battle"

10. listopadu 2009 v 21:53 | Piperka
CSI: Miami je pro mě přesně doba, kdy můžu dohánět počet článků, které jsem nestihla. Slohovku jsem poslala, sice se mi to podařilo až na podruhý, ale poslala jsem to...:-D No já debil jsem nepřiložila přílohu:-D No nic... tohle je doba, kdy mívám čas, když tu zrovna není mamka... jako že mě pravděpodobně tak za dvě minuty vyhodí, takže budu celkem stručná. Bože já zejtra nechci do školy... já vim, že se tam fakt "předřu" ale stejně:-D Aspoň že jdeme až na třetí hodinu, to je potěšující...

Přejdu k věci. Jsem zlá a hnusná:-D Mám pro vás totiž další... objevil se další TV Spot ze scén z filmu New Moon a ani tenhla jsem neviděla, jelikož mám silnou vůli ale vy se na něj klidně koukněte, protože je určitě úžasnej. Jmenuje se Battle, takže přepokládám, že půjde o něco s vlkodlaky, protože s Volturiovými už spot byl... ale fakt nevím, jen odhaduji. Trápím sama sebe, fakt jsem hrozná... trochu mě to svádí, ale fakt, vydržím to, těch 16 dní, to už je nic...:-D Takže samozřejmě na vlastní nebezpečí, bude v tou spousta spoilerů, ale určitě to je úžasné video a stojí to za to... už musím letět, tak tady je...:


zdroj: lionandlamblove.org

New Moon: Third TV Spot from the movie

10. listopadu 2009 v 18:11 | Piperka
Fajn... já vím, že to musím napsat... ale když mě se tak příšerně nechce nic dělat! Tomu byste ani nevěřili... a dny tak strašně utíkají, zítra už je středa... a poztří čtvrtek, což znamená taneční a ne že bych chtěla naznačit, že tam nechci jít... ale jo, vlaszně přesně tohle jsem tím chtěla naznačit. Bože, že já tam vůbec lezla, grr... stejně ti kluci tam jsou akorát otrávený... a navíc jich začíná ubývat, takže si mě nikdo nevezme... a mě je pak strašně blbý tam muset chodit okolo a "střídat", protože co kdybych omylem rozdělila nějakej pár? Ti kluci maj většinou alespoň kapku taktu, takže se snaží netvářit tak hrozně, i když by byli nejradši někde úplně jinde, ale najdou se takoví, kteří se nepřetvařují, ne ne... a to mě nejvíc sere... tak fajn, nelíbí se jim, že musí tancovat se mnou, já to chápu, jako KO... teda:-D OK, ale můžou se aspoň tvářit, že je jim to fuk ne?
Grr... tak jsem se zase vyjádřila...:-D a teď přejdu k věci... stále jsem ještě nebyla na těch mailech... no nic... well, so, aaa... pues... takže...:

"You are my only reason to stay alive"
Jediná věta, kterou jsem slyšela ještě než jsem to stihla zapauzovat, jelikož se na to koukat nehodlám, je první a zároveň i poslední... Já jsem zlá, že vás takhle trápím a dávám vám ta videa sem, co? Ale svým způsobem tím tak trochu mořím i sebe, protože na svůj blog chodím denně - ne proto, že bych si chtěla zvýšit návštěvnost:-D ale kvůli komentářům a kontrole a tak - takže to tu na mě bude civět dokud se mi to nepodaří dalšími články dostat pryč z hlavní strany...:-D
A o co vlastně jde? No o další, v pořadí už třetí TV Spot sestříhaný ze scén z filmu New Moon a já vím jistě několik věcí...
1. Jeden spoiler vedle druhýho...:-D určitě jo...
2. to znamená nové scény, samozřejmě...
3. některé už třeba známe z klipů a trailerů...
4. to video má asi tak 31 vteřin...
5. je určitě naprosto dokonalé přesto, že jsem ho neviděla...

A myslím, že tohle k vyjádření mého názoru naprosto stačí a tady je to video... na vlastní nebezpečí... enjoy!


zdroj: twilight-online.nl

New Moon: Some amazing new stills from the movie

10. listopadu 2009 v 17:48 | Piperka
Ahoj. No tak dneska už se vskutku nemůžu na tu slohovku jen tak vykvajznout. Což mi připomíná, že jsem dneska ještě ani nebyla na mailu. A chtěla jsem číst a psát a zase houby stíhám. A to jsem ještě přišla celkem brzo, před třetí. Byla jsem ještě v knihovně... a pak rovnou dom a stejně jsem prd stihla zase. Chtěla jsem ještě oběhnout a pravděpodobně se mi alespoň část podaří ještě později večer, ale nejdřív opravdu musím napsat tu slohovku... ona to ani není slohovka, budu to mít za dvacet minut hotový, ale jde o to se k tomu dokopat... no dnešek nebyl moc náročnej den. Sice mi bylo zase zle... ale měli sme jen 4 hodiny, dá se říct... ájinu, ze které jsem dostala za 1! Z eseje! JÁ!! To je prostě naprostej zázrak... přece jen je to překládání rozhovorů a videí k něčemu dobré, tedy s vyjímkou toho, že rozumím... tak se to pravděpodobně odrazilo i v psaní slohovek... tak mám radost. Špánina... to je asi jedinej předmět, při kterém platí heslo ,,škola hrou" protože naší španělštinářce je asi 23, takže je fakt skvělá a hlavně naprosto v pohodě a hrozně střelená... a dneska měla obzvlášť dobrou náladu a dávala nám mandle v čokoládě za to, že jsme přečetli část z jednoho papíru... takže tohle bych si dala líbit... no potom byla čeština, tak jsem to ukecala na to, že můžu tu slohovku odevzdat ještě dneska... no pak sme měli volno, a pak chemii, ze které jsme měli psát, ale nakonec to udělala tak, že můžou odevzdat jen ti, kteří chtějí a ta známka bude mít menší váhu... takže já jsem neodezdala...:-D Protože jsem byla totálně vedle s výpočty...:-D No a pak sme šli domů... teda na oběd a do knihovny a pak domů... a pak jsem si chvíli četla, chvíli psala, koukala se na Vražedná čísla, ve kterých byla mimochodem postava s příjmením Clearwater, takže jsem zase ležela smíchy... a teď jsem tady a psychicky se chystám na slohovku...

Ale k věci. Mám pro vás několik dalších skutečně perfektních nových stills fotek z New Moon. Je jich celkem 12 a jsou opravdu nádherné. Nejnovější jsou ty dvě poslední a naprosto nejnovější je ta úplně poslední s Alice, kterou naprosto zbožňuju. Podobná už jednou do oběhu vypuštěna byla, ale trochu se lišila. Na té první se totiž Alice/Ashley dívala do objektivu. Jsou to fotky všeho druhu z různých scén a částí z filmu, včetně Volterry a dokonce i včetně Volterry za doby, kdy tam byl i Carlisle, takže můžeme vidět Petera Facinelli v oblečení, jaké se tehdy nosilo, tak ho ještě neznáme, tedy díky jedné fotce už ano, ale to jsou detaily. Musím se upřímně přiznat, že ta fotka Ara a ta fotka Laurenta mi přišly docela děsivé... tedy ty výrazy v jejich tvářích... no nic, už to tu nebudu rozpatlávat, prostě jsou skvělé! No každopádně teda můžoou prozradit něco z děje, ale to všechny fotky... a protože jsem zlá, tak vás budu dneska ještě trápit jedním novým TV spotem, takže... se máte na co těšit... i když co já vím, já ho neviděla...:-D Tak tady jsou ty fotky...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com

zdroj: lionandlamblove.org
 
 

Reklama