New Moon

New Moon: New-old promo photo with Isabella Swan

23. srpna 2009 v 12:26 | Piperka
Ahoj! No tak tohle bude jen v krátkosti... mám pro vás jednu staro-novou promo fotku s Kristen Stewart jako Bellou k New Moon. Tahle fotka už se dřív objevovala, ale nikdy ne v takovéhle vysoké kvalitě, tak vám jí sem dávám... a přidala jsem jí do promo shootu k New Moon. Podle mě je to skvělá fotka! Vzhled Bells v NM, jako téměř u všech ostatních, mi přijde lepší, než v Twilight... no uvidíme ve filmu, z fotek se taky nedá tolik věcí poznat... ale podle traileru a tak... Tak tady je ta fotka... děkuji za ní lionandlamblove.org...:

imagebam.com

New Moon: New still with Alice Cullen - HQ!

22. srpna 2009 v 22:46 | Piperka
Ahoj! No tak dnes to bude asi poslední článek tohle... zítra se vrhám na informace o natáčení a fotky, ale pravděpodobně jen ráno a pak až večer, jelikož jdu k Whitey, konečně se uvidíme:-) A pokud všechno vyjde, tak v úterý mám sraz s Tess a Renesme C. ze stepheniemeyerova.blog.cz, tak už se těšim, až Ness konečně poznám... s Tess se známe, to už je dýl... ale... večer, nebo tedy zítra odpoledne vám sem ještě dám jeden překlad, na který se vrhnu už dnes večer, ale asi to nestihnu...

Každopádně mám pro vás novou krásnou, naprosto úžasnou novou still fotku z New Moon s Alice Cullen! Tedy Ashley Greene... je to podle mě fotka ze dne narozenin Bells ve škole... a neskutečně jí to sluší:-) Ten modrý outfit je krásný a já se neuvěřitelně těším na film! Nešla mi dlouhou dobu vložit na imagebam... jelikož ta původní, co jsem našla byla tak HQ, až byla moc velká a nechtěla se tam vejít:-D:-D Ale našla jsem tedy... kvalita je stejná... nechápu to, velikostně taky stejně... ale velikost toho souboru je menší... takže tady je ta fotka, je vážně nádherná... posuďte sami...:

imagebam.com

source - twilight-online.nl

Oficiální New Moon Soundtrack...?

21. srpna 2009 v 15:23 | Piperka || předpřipravený článek
Ahoj! No tak jsem si říkala, že mě nezabije, když také jednou něco zkopíruju z jiného blogu, i když se mi nechce... ale přišlo mi, že tohle je skvělá a zajímavá informace, kterou by jste asi mohli vědět. Mám pro vás totiž seznam + download prý všech písní z oficiálního soundtracku New Moon nebo možná seznam písní, které poslouchala Stephenie při psaní... nebo něco podobného... Já osobně neznám ani jednu z těch písní... trapas, co? Vlastně jednu ano! Going Under od Evanescence znám...! Ale až budu mít víc času, tedy až se vrátím, si je všechny stáhnu a pustím. V mp3 by měly být odkazy na stahování, doufám, že fungují... Jak vidíte, Muse, Muse, Muse je tam dokonce třikrát. Samozřejmě víme o Stepheniině slabosti na Muse:-D Ale už nebudu zdržovat, tady je ten seznam...:

Toto je předpřipravený článek. Momentálně to nejsem. Všechny žádosti a prosby vyřídím, až se vrátím! Děkuji, že sem stále chodíte... doufám, že se máte krásně!
 1. "Do You Realize?" by the Flaming Lips (B) (mp3)
 2. "Paper Cut" by Linkin Park (B) (mp3)
 3. "Hyper Music" - Muse (B)
 4. "Apocalypse Please" - Muse (B) (mp3)
 5. "Time Stands Still" - The All-American Rejects (B) (mp3)
 6. "Empty Room" - Marjorie Fair (B) (mp3)
 7. "Unwell" - Matchbox Twenty (B) (mp3)
 8. "Pain" - Jimmy Eat World (B) (mp3)
 9. "Ride" - The Vines (B) (mp3)
 10. "Fix You" - Coldplay (J) (mp3)
 11. "Blueside" - Rooney (B) (mp3)
 12. "Over My Head (Cable Car)" - The Fray (B) (mp3)
 13. "Going Under" - Evanescence (B) (mp3)
 14. "Tautou" - Brand New (B) (mp3)
 15. "Be My Escape" - Relient K (B) (mp3)
 16. "Never Let You Down" - Verve Pipe (J) (mp3)
 17. "Sing For Absolution" - Muse (E) (mp3)
 18. "Ya Mamma" - Fatboy Slim (Generic action-scene music) (mp3)
 19. "D.O.A." - Foo Fighters (mp3)
 20. "Stare" - Marjorie Fair (B) (mp3)
 21. "Memory" - Sugarcult (B) (mp3)
 22. "The Truth About Heaven" - Armor For Sleep (B) (mp3)
 23. "The Scientist" - Coldplay (E) (mp3)
 24. "Sound of Pulling Heaven Down" - Blue October (E) (mp3)
Zdroj - twilight-best.blog.cz

Offcial New moon clip:"Meet Jacob" - HQ

18. srpna 2009 v 22:11 | Piperka
Jak dlouho tu jsem? Čtvrtý den? Co já vím... už mám abstinenční příznaky... večer se dostávám na internet... vždy jen na chvíli a každou chvíli to vypadne... ale stejně... ani nijak netoužím po tom, sedět tu celý den, ale když najdu něco, jako tohle, tak prostě musím napsat... fakt musím... oficiálně tu stále ještě nejsem... nestíhám obíhat, to fakt ne... maximálně mail, oběhnout své weby, napsat jeden článek... a to opravdu jen když hodně spěchám. Ale vzhledem k tomu že píšu na compu rychle a ani se nemusím koukat na klávesnici, většinou to stíhám... a ještě k tomu, když je to pouze krátký článek... jako dnes...
Mám pro vás druhý trailer New Moon vysílaný před premiérou filmu Bandslam, který - jak se ukázalo - není trailerem... tedy tak úplně... je to sice oficiální, ale ne trailer, ale klip s názvem "Meet Jacob" a mám ho pro vás v HQ...!
Což je tedy naprosto úžasné... jelikož to nezrní ani nic podobného... viděla jsem to pouze bez zvuku, jelikož jsem nenašla, kde se zapínají repráky na tátovém notebooku, ale stejně už to znám naspamět... Je to dokonalé!! Jsem toho názoru, že kdyby se z toho vyškrtly Taylorovi pasáže, je to skutečně oficiální trailer... ale jen můj názor... už nechci zdržovat, tady je:

Taky vám přijde, jak je tam prostřih na Roba - Edwarda ke konci, že je ten pohled až skoro děsivý... nebo ne děsivý... spíš... jak to vyjádřit... takový... zmučený? No prostě... už chci film... nedávno jsem četla zprávu, kterou napsal Edi Gathegi na svůj twitter, že se sešli se Stephenií, viděli New Moon a bude se nám líbit, jelikož je naprosto dokonalý, nebo jak to tam bylo... takže už je hotový... a my musíme čekat až do listopadu... taková nespravedlnost!

Zdroj HQ videa - lionandlamblove.org

Official New Moon Trailer in English!

14. srpna 2009 v 12:46 | Piperka
Ahoj! Myslela jsem, že premiéra Bandslam bude až večer... takže trailer až zítra ráno... ale ne! Je to tady! Není to nic moc kvalita, je to asi trochu nelegální verze... ale mám pro vás oficiální nový trailer New Moon v angličtině!! A je to vážně dokonalé! Zjistila jsem, že jak tam mluví Tay, to tam asi do toho traileru patří, i když je to takové zvláštní... ale je to úžesné! Bože...! A to jsem se bála, že ho nestihnu! Je to dokonalé!!! Našla jsem ho sama... byla jsem zvědavá a chtěla zkusit štěstí... netušila jsem, že se mi to podaří!!! Já z toho vážně nemůžu, nedokážu se uklidnit... já se tak strašně moc těším na film... asi to nevydržím! Tak tady je...:

New Moon full official trailer!!!! - bohužel... francouzsky

12. srpna 2009 v 19:38 | Piperka
Já... nedýchám... bože, já vážně nedýchám.... nemůžu tomu uvěřit, já... se asi zblázním já...
Našla jsem celý oficiální trailer New Moon, vysílaný před premiérou Bandslam... divné co? Měl být až v pátek... jo...já si taky řikám... ale víte co? Francie je trochu napřed... mají dřív premieru New Moon... proč by nemohli mít dřív i trailer? Je naprosto totálně dokonalej! Má jen jednu drobnou nevýhodu... to video není moc kvalitní a navíc... je to francouzsky...Ne že by francouzština nebyla krásnej jazyk... ale nerozumim téměř ani slovo...:-D také si nejsem moc jistá... jsou tam prostřihy, když mluví Taylor o NM, což podle mě do toho traileru tak úplně nepatří... ale je to ÚŽASNÝ! Nejlepší na tom je že... možná nestihnu ten oficiální z USA... ale viděla jsem tenhle... a musím si ho pouštět pořád dokola, protože... je skvělej. Tedy... Edieho tam moc není... ale to ani v knize a ani ve filmu... ale za to už jsou tam první záběry Volturiových! Konkrétně Jane! Ach můj bože... já prostě nedokážu zkrotit svoje nadšení... těším se zase o něco víc... o hodně víc... Ach bože... tohle už říkám po několikáté co? Ale já...to se nedá vyjádřit... to se musí vidět...! Takže tady je to video... na tohle mě navedla stránka twilight-web.org, ovšem video jsem hledala sama, jelikož tamto už někdo stihl vymazat. Doufám, že s tímhle se nestane to samé... upozorňuji, že je tam hodně spoilerů...no to už tak v trailerech většinou bývá, že? :-D No ale začínám mít pocit, že než bude premiéra, už nám ukážou snad všechny scény:-D Dobře, už nezdružuju... tady je:
Edit: Opět aktualizováno na lepší verzi...:
Ovšem díky Zafiře z fallenblog.blog.cz si můžete to lepší video stáhnout...:

Píšu z jiného počítače... dostala jsem se sem náhodou a jen na chvíli... brácha mě sem pouští jen kvůli photoshopu... ale tohle jsem prostě musela zveřejnit! Bože!
P.S.: Co ten polibek tam? Ke konci... Jake a Bells... myslím, že ho asi nedokončí... můj osobní tip...

Edit: Zítra se ozvu nejspíš až později, jelikož hned ráno jedu pryč... řekla bych, že se vrátím až tak kolem... páté... možná kolem čtvrtý.. nevím... tak se mějte

New Moon: 14 second new trailer preview

11. srpna 2009 v 17:27 | Piperka
Ahoj! Já už slyším, já slyším! Bože, to je tak divnej pocit... slyšet...:-D Ale na druhou stranu je mi celkem blbě... pili jste někdy někdo ledovej čaj se solí? FUJ! Ale o tom někdy jindy...
Ještě jedna věc... já se zblázním, já se zblázním, já se zblázním!!! V sobotu, 15. srpna ráno odjíždím do Jižních Čech a nebudu tam mít přístup na internet.. což neznamená jen to, že začínám dnešním dnem předpřipravovat články... ale taky to, že neuvidím nový trailer New Moon, který bude promítán v USA sice už 14.srpna před filmem Bandslam, ale nesmíme zapomenout na časový posun... u nás ho najdeme až tak kolem třetí ráno hádám... takže mi nezbývá nic jiného, než si nařídit budík na půl šestou a moje brzké vstávání hodit na to, že vstával pes... no nic:-D Každopádně... mám tro vás 14 vteřinový klip z toho nového traileru... oni nás mučí! Už chci film! Je to super, přesto, že je to 14 vteřin... mě se to líbí... můj názor... možná ten konec... no nebudu to tu rozebírat, nemůžu se dočkat celého traileru.... co trailerleru... na celého filmu! Tak tady je... jako... je to krátké, takže je těžké si udělat o tom nějaký obrázek... doufám, že v celém bude trochu víc Edieho... nemůžeme to posuzovat podle 14 vteřin... tak tady:

source: http:// - děkuju Zafiro!:-)

Montepulciano news: aneb nová fotka

9. srpna 2009 v 23:39 | Piperka
'Kdo neměl ran se jizvám vysmívá....' omlouvám se, nedávno jsem začala číst Romea a Julii... a tahle věta tak trochu sedí na to, čeho se týká tenhle článek... totiž, našla jsem dvě nové fotky z natáčení v Itálii z Montepulciana, kde je dobře vidět Bellina jizva, kterou jí v prvním díle způsobil James, jak všichni víme... ovšem mě to přijde trochu... zvláštní... víte, jestli si dobře vzpomínám, neměla by na její bledé kůži skoro ani vidět, ale to tedy rozhodně nesplňuje... a možná je to focené ze špatného úhlu... ale přeci jen mi na tom něco trochu nesedí, beru-li v potaz první film... ale podívejte se sami:

imagebam.comimagebam.com
A teď, co mi na tom vadí... nebo ne tak úplně vadí, ale nesedí... nekousl já náhodou James ve filmu do jiné části ruky... víte, do vnitřní, nebo jak to říct... na té straně, kde si lidi podřezávají žíly...:-D No víte, co tím myslím ne? To je to co mi na tom nesedí... na téhle fotce to vypadá, jako kdyby jí měla zeshora... ale možná je to opravdu jen špatný úhel pohledu...:
zdroj - gracenlindus.blog.cz

2010 New Moon Calendar: Scans!

6. srpna 2009 v 23:53 | Piperka
Ahoj! No tak ještě dneska toto stihnu no... na lionandlamblove.org jsem našla nádherné scany z kalendáře New Moon na rok 2010, který bych vážně hrozně moc chtěla! Je úžasný! Ty scany jsou trochu horší kvality... ale skvělé! Opravdu, všechny jsou nádherné. Je jich 12... kupodivu, když je 12 měsíců v roce:-D Těžko říct, která z fotek je nejlepší... víte, u kalendáře, který mi visí na stěně v pokoji mám pár oblíbených fotek, které bych si tam klidně nechala i jeden měsíc navíc... což mi připomíná, že už je srpen a já jsem ještě neotočila kalendář... no nic... ale to jsem odbočila... tady se nemůžu moc rozhodnout, který se mi líbí nejvíc... ale znáte mě... asi ten, kde je Jasper:-D Ne fakt.. nebudu se rozhodovat, všechny jsou super... a všechny jsou v celém článku:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New Moon: Promotional photoshoot

3. srpna 2009 v 13:05 | Piperka || předpřipravený článek
Ahoj! Jak se máte? Já asi celkem dobře, i když nevím no:-D Ale každopádně, dneska mám pro vás nový a asi také první Promotional photoshoot který je jak to tak vypadá konečně kompletní, nebo alespoň částečně. Jsou to promo fotky postav z New Moon, takže Bella, Edward, Jacob, Victoria, Alice, Jasper, Esme, no prostě Cullenovi, Laurent a smečka z La Push;-) Ale tedy není tam třeba Emily a bohužel ani Volturiovi, takže to přeci jen nakonec asi nebude kompletní. Ty fotky jsou téměř všechny celkem malé, až na ty tři poslední, ale to vůbec nevadí. Jsou skvělé! Došla jsem k názoru, že postavy v New Moon vypadají líp než v Twilight... hlavně tedy Bella mi přijde... a Cullenovi jsou takový víc upírští, jestli chápete, co tím myslím, takový děsivější. A hrozně se mi líbí na těhle fotkách Esme, v New Moon vypadá téměř úplně jinak, což by sice neměla, ale strašně jí to sluší! No ale mě se líbí všechny ty fotky... a znáte mě... hlavně tedy Alice, ale tu jsem zrovna nemyslela, ale strašně se mi líbí fotka Jaspera! Je dokonalá:-)♥ No jo... už mlčím... ale nesuďte mě, ano?:-D Ale musím se přiznat, že se mi tu moc nelíbí Rose... má nějak divně ty vlasy mi přijde... ale v traileru jí to moc slušelo a tak, ale tady na té fotce prostě... nemůžu si pomoct no... ale jinak super;-) Jo a abych nezapomněla:

Toto je PŘEDPŘIPRAVENÝ článek. Momentálně tu nejsem! Všechny žádosti a prosby vyřídím až se vrátím. Také se nemůžu zapisovat do třídění, tak prosím o shovívavost a doufám, že mi odpustíte, že teď nebudu moct obíhat SB. Vrátím se domů ve čtvrtek.

Všechny fotky najdete v celém článku...enjoy...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New Moon: Volturi portraits...

28. července 2009 v 17:33 | Piperka
Ahoj! No s tím blogem je to stále také nějaké podivné... ale snad už je to zase v pohodě. Vypadá to tak, alespoň částečně.
Ale to je teď celkem jedno. Ještě než začnu přidávat další části fanfiction, mám pro vás jednu promo fotku? Těžko říct... každopádně jsou to asi oficiální portréty Volturiových a to konkrétně Ara, Marcuse, Caia, Jane a Aleca... A můj názor? Je fakt super, že se konečně taky objevilo něco s nima... Jane a Alec podle mě vypadají úžasně a hlavně dost upírsky;-) i když to všichni. Ale tihle dva jsou podle mě dokonalí... Marcus mi přijde dost děsivý, což je dobře, Aro je podle mě celkem v pohodě... a Caius... no... na této fotce podle mě vypadá divně, ale ve filmu to taky bude jiné, že jo? Tak jaký je váš názor? Našla jsem to na twilight-online.nl a jsem za to fakt ráda, protože je to skvělé...;-) Tak tady je:
imagebam.com
Ale mě se tedy Jamie na Caia nikdy nehodil... no ale uvidíme, jak se předvedl v NM;-)

New Moon: New stills photos

24. července 2009 v 18:31 | Piperka
Ahoj! No chtěla jsem si trochu odpočinout od Comi Conu, už mi z toho trochu hrabe... a tak jsem se rozhodla vložit nějaké nové stills fotky z New Moon, které se objevily a jsou fakt úžasné! Hlavně tedy píšu kvůli té první... Ty ostatní jsou sice taky nové, ale jsou ze scény, která byla v taileru... což se o té první říct nedá. Jsem team Edward... ale prostě se mi hrozně líbí, nemůžu si pomoct... už se fakt strašně těším na film... až neskutečně... je to nervydrásající čekání... to vám povím... Co se týče ostatních fotek, ty jsou taky skvělé. Hlavně se mi líbí ta poslední s Rose.... no a ta první, protože je tam Jazz, i když má příšernej výraz:-D Nemůžu si pomoct, ale upíři už mi nepřijdou tak bledí jako v Twilight... a ta předposlední fotka mi přijde taková trochu podivná... ale nevadí... koukněte se sami... všechny jsou v celém článku...:
imagebam.com

New Moon: Spoilers clips from Comic Con

24. července 2009 v 17:20 | Piperka
Ahoj! Právě jsem se trochu naštvala na svůj internet, ale už jsem zase v klidu:-D Dnes jsem na pattinsondaily.com našla dvě videa... která skutečně vyráží dech... tedy. To druhé jsem neviděla... mám silnou vůli... to první ano... a musím vám říct, že je to fakt na zabití... jelikož... jsou to SPOILER VIDEA z New Moon, která se promítala včera, 23.července 2009 na Comi Conu a samozřejmě se okamžitě dostala na internet... a je to mazec. Hele... jsou to videa z filmu, prostě zcény z filmu a já jsem viděla to první... a opravdu... je to na vaší zodpovědnost. Neházejte to na mě... kdo nemá silnou vůli nebo je zvědavej, tak se koukne... ale drásá to, strašně... i jen to jedno... těším se na ten film víc a víc... pořád... a odolávám zatím úspěšně tomu druhému, ale bojím se, že to nedokážu... že se nakonec podívám... ale snažím se to vydržet. Nechci to vidět, protože chci počkat do filmu... a to první... to prostě.. nebudu to tu rozebírat... kdo chce, ať se koukne...:

Druhé je v celém článku....:

Oficiální stránka New Moon movie otevřena!

22. července 2009 v 23:48 | Piperka
No to jsem to moc dlouho nevydržela co? Tohle ale bude skutečně jen velmi krátké... už jsem celkem unavená a chci si ještě trochu číst... řeknu vám, že až zase bude čas školy, prostě se v těch půl sedmý, nebo v kolik to vstávám, nezvednu... fakt ne:-D Ale to je teď vedlejší.

imagebam
Píšu proto, že byla konečně otevřena Oficiální stránka druhého dílu Twilight ságy, filmu New Moon! Což je podle mě naprosto senzační zpráva, jelikož do této chvíle měly design NM na stánce Twilight, což bylo takové trochu matoucí... ale teď už má New Moon konečně vlastní stránku, kterou už jsem si stihla taky samozřejmě prolézt, i když ne zas tak důkladně. Hned když tam vejtede, vyběhne na vás trailer a tak podobně, ten design se mi moc líbí...:)
Nebudu vás už zdržovat a rovnou napíšu adresu.... překvapivě je to:


Tu ofocenou stránku mám z blogu twilight.blog.cz
P.S.: Dneska jsem přidala 11 článků... to celkem jde, ne? Dobře... dva byly součástí rekonstrukce, ale stejně;-) No nic... dobrou noc...

Two new photos from Montepulciano...

22. července 2009 v 18:09 | Piperka
Já jsem ale hlava děravá. Mám tyhle fotky uložené už snad tři dny a pořád jsem je sem nedala. Už si ani nevzpomínám, kde jsem je našla. Ale tipla bych si, že buď na newmoonmovie.org, lionandlamblove.org nebo na edwardandbella.net, ale opravdu už nevím, omlouvám se...:-(
Každopádně jsou to fotky z Itálie z Montepulciana, ovšem ne z natáčení, ale z doby po, nebo před natáčecím dnem... co já vím. Na té první fotce je celkem dost lidí ze štábu, nebo prostě tak a samozřejmě tam nemůže chybět Robert a Kristen... bohužel Ashley ani ostatní, kteří natáčeli v Itálii tam nejsou:-( No ale nevadí... Na té druhé fotce už je i Ashley s Kristen... ale je bohužel trošku mázlá, ale myslím, že to vůbec nevadí...:

imagebam.com imagebam.com
Super, že ano? Taky mohli teda Roba donutit, aby se podíval do objektivu.... no nic:-D

New Moon: Nový trailer už 14.8.2009!

22. července 2009 v 17:32 | Piperka
Ahoj. Jakmile zveřejním tenhle článek, jdu rozřezovat články s Nikki, což není zrovna dvakrát zábavná práce... spíš nutnost... ale tohle jsem vám sem chtěla dát, i když už to asi všichni víte.
Úplně nový oficiální trailer New Moon bude zveřejněn 14.srpna 2009 a to konkrétně na premiéře filmu Bandslam - mimochodem v hlavních rolích Vanessa Hudgens, Aly Michalka a Gaelan Connell a taky tam hraje jedna z mých oblíbených hereček Lisa Kudrow - což je podle mě naprosto úžasné! O filmu Bandslam toho moc nevím, ale o tom teď nemluvím.
14.srpna 2009 je také jen tak pro zajímavost datum, kdy měl původně vyjít 1. oficiální trailer filmu, ale díky bohu, že tenhle bude už druhý. Do 14. bych to nevydržela.:-D Každopádně už se na ten nový opravdu příšerně těším! A mám pro vás i důkazní materiál... je to trailer, nebo tedy spíš upoutávka na premiéru filmu Bandslam a na konci tam ten člověk říká, že se bude právě promítat exklusivní trailer na New Moon...:
Není to super? Podle mě rozhodně... už se nemůžu dočkat dalšího týrání mé nedočkavé duše..:-D
Samozřejmě zdroj... informaci i video jsem našla na lionandlamblove.org
14. budu ještě doma... ale 15. už odjíždím, což je tedy pěkně na nic, - když to řeknu slušně - jelikož ho nejspíš uvidím, až se vrátím... no to ne!!!:-( Do hájíčka zelenýho:-(

New Moon: New still with Bella, Alice & Jacob

21. července 2009 v 20:17 | Piperka
Ahoj:-D Jak se máte? Omlouvám se, že jsem to dneska zase flákala, co? Nebo alespoň co se týče blogu... byla jsem dneska pilná, četla jsem, byla jsem u doktorky, pak jsem šla vrátit knihy do knihovny a půjčila jsem si další dvě:-) Takže mám zase co číst, už se na to těším:-D Jinak zítra asi budu makat na rekonstrukci... která jak doufám trochu postoupí, i když to jde hodně pomalu...:-D Nemám co dělat...;-) Tak snad mi to vyjde no... Vlastně asi ne sakra, teď jsem si vzpomněla, že nejspíš nědeme na golf... do háje... vůbec se mi nechce...
No ale proto teď nepíšu... našla jsem na newmoonmovie.org úplně novou still fotku z New Moon ze scény v obývacím pokoji, kde se vyskytuje Bella(Kristen), Alice(Ashley) a Jacob(Taylor), plus tedy ještě režisér Chris Weitz a nějaký dva chlápci, což je pravděpodobně asi ochranka... podle toho ohozu:-D Ale... co jsem to chtěla? Jo už vím, ta fotka je fakt skvělá! Moc se mi líbí! :-) Všem to tam stračně moc sluší!:-) Ale rozčiluje mě, jak se objevujou pořád nové a nové... grr!:-D Čim dál víc se těším na NM a vím, že je to ještě daleko...! Ne, že by mě rozčilovalo, že se objevujou fotky, to v žádném případně...
No, už se přestanu vykecávat, a raději vám ji sem konečně dám...:
imagebam.com
Stačí kliknout na náhled a máte jí v HQ. Je tam sice tag z edwardandbella.net, ale našla jsem jí, jak už jsem říkala, na newmoonmovie.org. Je skvělá, že?
Jinak jsem zjistila, že na ten golf jedem ž dopoledne, takže odpoledne bych měla být doma... takže budu přidávat... třeba konečně doženu ten skluz...:-)

New Moon: Still photo with Bella & Jacob

17. července 2009 v 18:55 | Piperka
Valí se to na mě jako lavina!!!! Těch novinek, bože! Kdo to má proboha stíhat? No už mám pár videí, které jsem sem chtěla dát, fotky Ashley, fotky Kristen, fotky Roba... a spousta dalších věcí! Já se asi střelím, je toho moc:-D No každopádně tu pro vás mám další fotku z New Moon a je fakt krásná. Přesto, že jsem přívržencem Edwarda, musím uznat, že tahle still fotka s Jacobem a Bellou je fakt úžasná. Hrozně se mi líbí, opravdu moc... já už to asi nevydržím... hrozně se na ten New Moon těším... jsem zvědavá, jestli třeba nebude trailer na NM, až půjdu do kina na HP6... doufám, že ano:-D Já jsem fakt cvok... no nic... ta fotka je skvělá, tak si jí užijte:
Nevím, jestli by se sem vešla celá, tak jsem jí radši dala na imagebam...:
imagebam.com
Super, nebo ne?:-) Podle mě, rozhodně...
Update: Dnes, 22.července 2009 jsem našla tuhle fotku ve větší kvalitě, takže vám jí sem dávám:
imagebam.com

New Moon: Montepulciano scene with yellow porsche

17. července 2009 v 18:02 | Piperka
Ahoj... no tak začnu už dneska... na ultimateashley.blog.cz jsem našla jedno video, které se tedy objevovalo i jinde... Je to video, které tajně pořídili nějací fanoušci a je to scéna z natáčení New Moon z Itálie z Montepulciana ze scény se žlutým porsche... je tam dost dobře vidět Ashley Greene ze začátku, pak také Kristen... a jinak ve zbytku videa především kaskadérka, nebo tedy dablérka Kristen... i když tedy nevím, ve které scéně jí zastupovala, obzvlášť teda v té Itálii, protože podle těch fotek z natáčení to byla Kris, i když běžela přes to náměstí a přes fontánu, kde si mimochodem myslím i zranila ten kotník... no nic, tak pokud chcete, tak se můžete kouknout:
Tak jsme se alespoň dozvěděli, že si Ashley to porsche opravdu zařídila, jak si přála:-)

New Moon promo video

5. července 2009 v 20:21 | Piperka
Bože! Mně už z toho fakt hrabe... já vím, že jsem těch článků nepředpřipravila zas tolik, ale stejně... ještě něco stihnu a navíc... 14 článků zase není tak málo, ne? No nic... každopádně, kdybych tohle připravila, tak by se to zveřejnilo 19., a už by to nebylo moc aktuální, tak vám to sem dám už dneska... když jsem šla před chvílí na stránku kellanlutzonline.com, abych tam našla nějaký pěkný shoot, který bych nastavila, našla jsem tam tohle Promo video, ve kterém nás herci lákají na New Moon... Už se na internetu jednou oběvilo, ovšem tohle je verze, ve které je i Kellan Lutz... Přijde mi vtipné.. nebo spíš trochu jako provokace, když Rob, Taylor a Kristen říkají "The wait is over"... "Čekání je u konce"... ha ha!:-X:-/:-D Tedy ono i "Watch for New Moon coming soon"... "Sledujte New Moon již brzy", což říkají Ash a Kell
je dost provokativní, vzhledem k tomu, že NM bude až v listopadu... :-D Celkem mě tedy štve, že v tom videu není Jackson a Nikki, ale s tím bohužel nic neudělám... tak tady je:


No Kellan/Emmett mi přijde trošinku přebělenej, ale možná jen můj osobní názor... stejně jim to všem sluší... a ty upíří oči jsou dokonalé;-) Ash s Kellem vypadají opravdu upírsky;-) Rob ne tolik, ale Ash s Kellem opravdu hodně...
 
 

Reklama
Reklama