Sarah Clarke

Sarah Clarke: GBK and HealthyTrim.com Luxury Gift Loung on 3/5

13. března 2010 v 14:27 | Piperka
Věděli jste někdo, že Sarah Clarke je těhotná? Fakt to bylo pro mě velký překvapení. Ne, to je slabý slovo... byl to přímo šok! Fakt velkej, velkej šok. Já vím, že Sarah se nijak moc často nikde neobjevuje... a dokonce ani jediná fan stránka o ní, kterou znám už nějakou chvíli nefunguje, ale stejně... ona je fakt už 'hodně' těhotná. Tím myslím to, že buď už bude brzy rodit a nebo čeká dvojčata... tak jak je možný, že jsem na to přišla tak pozdě? To je trestuhodný... a neuvěřitelný, fakt to byl pro mě šok. Ty dvě fotky, které pro vás mám jsou z tohohle března, pravděpodobně někdy kolem 10. Moje informace jsou ale dost nepřesné, takže vám to říct nemůžu, ale byla na akci s názvem GBK and HealthyTrim.com Luxury Gift Loung on 3/5 a moc jí to slušelo... :) Celá září:) Gratuluji Sarah!


Are you know, that Sarah Clarke is pregnant?? It was really big surprise for me... no... surprise is much wake word. It was really big shock to me. And she is very, very pregnant... as If she had to give birth any moment... or as she is pregnant with twins. I don't understat, how I could found it so late? It's unbelievable... These photos are from... I'm not sure, but are from this March... 10, maybe 9th I can't say. My information are inaccurate. She wan on the event called GBK and HealthyTrim.com Luxury Gift Loung on 3/5 and she looks great :) So... I maybe have to say, they looks great, no? :) Congratulation, Sarah!

imagebam.com imagebam.com

source: twifans.com

Happy Birthday Sarah Clarke!

16. února 2010 v 22:09 | Piperka
Ahoj! Dnes už mám pro vás pravděpodobně poslední článek, ale velmi důležitý. Protože dnes, 16. února 2010Sarah Clarke - představitelka Reneé, matky Belly v Twilight sáze - své 38. narozeniny a já jí chci popřát všechno nejlepší. Takže krásné narozeniny, Sarah, musíš to rozhodně oslavit, nebo už to možná teď slavíš. Hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, filmových i seriálových příležitostí... dneska jsem zjistila, že Sarah hrála v jednom díle mého oblíbeného detektivního seriálu LIFE - Na doživotí... v 7. díle 1. serie, ale myslím, že jsem ten díl prošvihla, protože bych jí poznala... i když tam byla blond - ano, slyšíte správně, blond. To není důležité. Prostě krásné narozeniny, máme tě rádi, nebo alespoň já a krásné prožití dalšího roku života... na přání jsem vybrala mojí oblíbenou fotku, na které je Sarah se svou dcerou... tak snad se líbí i vám... Happy Birthday!

Hi my dears! I have for you today the last article but very important. Because today, February 16, 2010 Sarah Clarke has, who plays in The Twilight saga Reneé - Bella's mother -, 38th birthday! So, I must say, HAPPY BIRTHDAY Sarah, of course... I found today, that she plays in one epizode of my favourite detective series - LIFE - but I think, I didn't see this epizode, because I knew her... she was blond... but I think, I knew her... that's not important. Happy birthday, you must celebrate it Sarah, we love you! I wish you good luck, health, satisfaction and many new movie opportunities... I hope, that you will be happy and nice new year in your life... I have done this wish, with Sarah and her daugter, so I hope, you like it. Happy B-day Sarah again!

Happy Birthday Sarah!

16. února 2009 v 17:20 | Piperka
Ahooj, no tak další herečka z filmu má dnes narozeniny a to Sarah Clarke... kdo by nevěděl, tak si v Twilight zahrála Reneé, matku Belly Swanové:-) Dnešním dnem je jí 37 let a my jí - pevně doufám, že i Ami:-D - jí přejeme všechno nejlepší! Zase jsem vytvořila malé přáníčko, opět pouze v PF... musím si sem ten Photoshop nainstalovat... No nevadí:-D
Ještě jednou vše nej!
 
 

Reklama