Soundtrack

MUSE will be on Rock For People 2010!

27. května 2010 v 17:19 | Piperka
Cz:
Ahoj ahoj ahoj ahoj! Já vím, že jsem teď zase trošku kašlala na přidávání... ale mám dokonce pravdivou výmluvu:D a teda ta návštěvnost, z tý jsem taky nebyla zrovna odvázaná, ale je pravda, že jsem taky moc neobíhala no, ale co, to je v tuhle chvíli vedlejší. Jooo, ta výmluva:D no měly jsme s Whit referát na Chile ve španělštině... takže jsme to musely dodělat a na blog už nezbyl čas... včera jsme se s tím s Elaine dělaly bůh ví jak dlouho:D Ještě jednou hrozně moc děkuju. Ale teď k tomu hlavnímu. Předevčírem jsem šla ze skříněk ve škole a co nevidím... Na plakátu s různejma akcema, kterej máme pověšenej na zdi byla i reklama na hudební festival Rock for People, který se letos koná 3. - 7. července 2010 u Hradce Králové... a na horní pozici, velkým písmem vidím čtyři písmena... která dohromady složí název skupiny MUSE! A víte co? Já se teda nechci radovat předem... ale já tam asi pojedu!!!! Já jsem tak šťastná, doufám, že to nekrachne, už to krachlo, když tam byla skupina The Offspring... no pojede tam se mnou máma, jestli tam pojedu, tak to bylo docela drámo, protože řikala, ať jí pustím nějakou písničku a ona se rozhodne... A řekla, že je to docela dobrý! Což znamená, že pokud dostatečně rychle seženeme lístky, tak uvidím skupinu Muse - oblíbenou hudební skupinu Stephenie Meyer, která se ve všech zatím třech filmech Twilight ságy podílí na soundtracích - naživo!!! Což je naprosto perfektní, protože je miluju! Muse vystoupí předposlední den festivalu, tedy 6. července 2010, alespoň podle mých informací a já jsem z toho naprosto nadšená!

en
Oh my Carlisle! I'm absolutely excited! Because the music group MUSE, which is on soundracks of The Twilight saga's movies, will be on the music festival Rock for People in Hradec Králové in the Czech Republic!!! And I may go on this festival! So it's absolutely perfect! :) I hope, that I will come on them, I love them! They will be on the festival on July 6, 2010.
muse on Rock for People

1. Supermassive Black Hole - Muse

1. února 2009 v 20:04 | Piperka
Ahoj, no rozhodla jsem se, dát vám sem klip první písně soundtracku, Supermassive Black Hole od skupiny Muse. Dám vám sem i scénu z Twilight, ve které se ta píseň objevila...musim říct, že ta se mi teda líbí víc než ten klip skupiny Muse:-D, i když je teda vtipnej... a také sem dávám text:
(klik na celý článek)

Soundtrack>Písně z filmu

25. ledna 2009 v 12:47 | Piperka
Někteří z vás už možná mají tento Soudtrack ve svých mobilech či mp3 přehrávačích, ale já se přesto rozhodla, tád vám sem seznam písní a odkaz na DOWNLOAD...:
1. Supermassive Black Hole (Muse) - 3:29
2. Decode (Paramore) - 4:22
3. Full Moon (The Black Ghosts) - 3:50
4. Leave Out All The Rest (Linkin Park) - 3:20
5. Spotlight [Twilight Mix] (Mutemath) - 3:20
6. Go All The Way [Into the Twilight] (Perry Farrell) - 3:27
7. Tremble For My Beloved (Collective Soul) - 3:53
8. I Caught Myself (Paramore) - 3:55
9. Eyes On Fire (Blue Foundation) - 5:01
10. Never Think (Rob Pattinson) - 4:29
11. Flightless Bird, American Mouth (Iron & Wine) - 4:00
12. Bella's Lullaby (Carter Burwell) - 2:19
Soundtrack si můžete stáhnout TADY

BONUS track:
Na CD sice myslím, že není, ale tato píseň byla ve filmu také:
13. Let me Sing (Rob Pattinson) - 2:18
Tuto píseň si můžete stáhnout TADY

Všechny tyhle písně ve filmu byly... u některých ovšem jen začátek, nebo prostě část. Moje oblíbené jsou 1., 3. a 4., ale všechny jsou super!:-)


 
 

Reklama