Videa z filmu

MTV nickname interview

4. června 2009 v 17:55 | Piperka
Ahoj... no tak už jsem udělala rozcestník Kristen, rozcestník galerie Kristen a roztřídila jsem všechny články o ní... kterých teda zas tolik nebylo, ale na to už se historie neptá:-D takže jsem splnila polovinu dnešního plánu.. o Robovi toho bude o něco víc, tak se musím trochu odreagovat... :-D No... tak... správně bych měla dělat zápisy z četby, ale na to je času dost... no dobře, tolik zase ne, ale při nejhorším můžu ten jeden dodělat ještě zítra... a ty druhé dva už mám hotové... Jsem sledovala jeden rozhovor s Kellanem Lutzem a napadlo mě, že bych vám ho sem dala, ale nenašla jsem kód na vložením, tak jsem šla na youtube.com a tam jsem našla jedno naprosto dokonalé video:-D
Jsou to vlastně dva rozhovory - s Nikki a Kellanem a Kristen s Robertem, ale střižené dohromady a je to rozhovor pro MTV s názvem MTV nickname interview a obzvlášť teda ta převládající část - Nikki a Kellana, je dokonalá! Je to ještě z natáčení prvního dílu - Twilight, a já jsem se teda celkem zasmála...:-D Tak ho sem dávám i vám:
Dokonalý, že jo? Jak Kell zpíval.. a jak nakonci i Nikki:-D:-D A ony některé ty přezdívky samy o sobě... nezachytila jsem všechny... ale alespoň něco...Kellan zpívá: Twi-hearts, to co Nikki říkala s takovým úžasem bylo myslím: Twi-heads...:-D, Robert říká např.: Cullenists, Twi-maniacs, říkala zase Nikki, potom to, z čeho byla Nikki nadšená bylo: Twi-fanpires... jako vampires, tak fanpires... to mě fakt pobavilo:-D:-D a to, co vyhrálo... tím si nejsem jistá, ale možná... Twi-leaders?:-D Každopádně úžasný rozhovor!:-) Tak to není twi-leaders, ale Twilighters! Děkuji Whitey za domněnku a zároveň Alice za potvrzení:-)

Twilight - Vymazaná scéna: She's not one of Us

3. května 2009 v 18:14 | Piperka
Ahoj! Dneska jsem TADY narazila na další vymazanou scénu s názvem She's not one of Us - Ona není jednou z nás. Část této scény je také v jednom z trailerů. Bella jde v této scéně okolo Edwardova auta, u kterého stojí Edward, s rukama zaťatýma do volva a také je tam Emmett a v pozadí i Jasper. A kyž Bells odjede, Emmett říká edwardovi: It's wrong Edward. She's not one of Us... Což mi teda nesedí na charakter postavy Emmetta Cullena... možná proto to vystřihli...:
Jinak avatar je taky z http://charmed-clubs.blog.cz/
Tak se koukněte:

Twilight//Stmívání//Súmrak.... film online

28. dubna 2009 v 19:42 | Piperka
Ahoj! Dneska jsem narazila na další odkaz na celý film Twilight, na který se můžete podívat
online! Má to jednu velkou výhodu... můžete se na něj kouknout rovnou na celý, nezasekne se vám to po nevím kolika minutách, jako na megavideu... prostě ho můžete vidět celý najednou a nemusíte čekat hodinu, než se zase spustí...
Já jsem to neviděla, mám to stažený na počítači... viděla jsem jenom kousek, ale kvalita je celkem dobrá... a titulky jsou české, tak se můžete kouknout:) Jinak na ten odkaz jsem tarazila na http://twilight.blog.cz/...
A film najdete >>TADY<<

Edward Cullen Piano Concert

25. března 2009 v 17:47 | Piperka
Ahoj! Došla jsem k názoru, že to DvD vážně hrozně chci! Dneska jsem našla nádherné video, jak Edward Cullen/Rob hraje na klavír jakousi skladbu... Můsím uznat, že to Robovi celkem šlo :D Já bych to tak nikdy nezahrála a to hraju na klavír 9 let... no možná tak po půl roce usilovného cvičení...:-D No, prostě hrál skvěle;)

No, co myslíte?:D

Borders: Twilight

21. března 2009 v 23:23 | Amaunet
Ahoj, našla jsem krátké video, kde herci z Twilight upozorňují na DVD a zmiňují i to, že už točí New Moon.
Jenom mě trochu zarazily vlasy Rachelle (Victorie), protože byly zářivě oranžové... já vím, že je tak Victoria má v knížce, ale u Rachelle jsme byli zvyklí na něco jinýho...
Ale jinak moc hezké video. :-)


Já si snad vážně to DVD objednám z Amazonu, protože nevydržím čekat na to české...

Další vymazaná scéna....Vampire Kiss Montage

20. března 2009 v 21:18 | Piperka
Ahooj, no tak jak už možná víte, na internetu se objevila další vymazaná scéna... tedy vlastně scény... je to přeměna Edwarda, přeměna Esmé, pak také jedna, která ve filmu byla, ale ve zkrácené verzi a na konci je ještě jeden bonus, kde je jakoby jak se cítí Edward na první hodině biologie, co si představoval, že by mohl udělat... Je to z Edwardova pohledu jakoby z Midnight Sun:


No celé to video je takové trošku morbidní, ale je to super, tak se koukněte:-D:) Vlastně ve filmu byly všechny až na tu poslední, ale vždy ve zkrácené verzi... a i když je to malinko... morbidní, jak jsem říkala, mrzí mě, že to ve filmu bylo zkrácené...:-)
Aktualizováno 29.května 2009

Další vymazaná scéna... Carlisle & Esme

15. března 2009 v 18:35 | Piperka
Ahoj, tak vám přináším další nádhernou vystřiženou scénu z filmu. Já opravdu nechápu, proč tam všechny nenechaly!:(:-D V téhle scéně je Carlisle a Esme, jak se baví o tom, že Bella zachránila Edwardovi život... Je vážně skvělá:

Twilight - baseballová scéna a příchod Jamese a spol.

14. března 2009 v 14:13 | Amaunet
Tohle je jedna z nejlepších scén z celého filmu. Zbožňuju ji!

Twilight - Edward a Bella jedou společně do školy

14. března 2009 v 13:42 | Amaunet
Tahle scéna je taky skvělá. S Bellou si dokážu šeptem odříkávat "About three things I was absolutely pisitive. First, Edward was a vampire. Second, there was a part of him - and I didn't know how dominant that part might be - that thirsted for my blood. And third, I was unconditionally and irrevocably in love with him." Viděla jsem to už mockrát.

About Prom Scene...:-D

13. března 2009 v 19:47 | Piperka
Ahoj, na tomto webu jsem našla úžasné video o natáčení plesové scény a o tom, jaké měli problémy, obzvlášť s počasím. Také je tam vidět, jak Robert při natáčení upadl:-D chudák...:

Také se zdá, že Kristen mrzí, že to, jak upadl neviděla:-D

Twilight - "I know what you are" scéna

12. března 2009 v 15:48 | Amaunet
Další naprosto úžasná scéna. Už ji umím nazpamět.

Twilight - "What if I'm not the hero... what if I'm the bad guy?" scéna

12. března 2009 v 15:09 | Amaunet
Tuhle scénu taky miluju. Taky šeptem odříkávám text.

Scéna s jablkem...:-D

11. března 2009 v 22:27 | Piperka
Ahoj:-D Dneska jsem na internetu našla naprosto úžasnou nepovedenou z filmu a to jak natáčeli scénu v jídelně, jak Bella schodí jablko a Edward ho nohou vykopne do dlaní... Já jsem z toho fakt nemohla:-D Obzvlášť z toho prvního pokusu v tomto videu:-D Tak se koukněte, stojí to za to:-D

Twilight - druhá společná hodina biologie

11. března 2009 v 14:46 | Amaunet
Tuhle scénu naprosto miluju!!! Skoro dokážu odříkávát: "Hello. I'm sorry I didn't get chance to introduce myself last week. I'm Edward Cullen... You're Bella..."

Twilight - Cullenovi poprvé na scéně a první hodina biologie

11. března 2009 v 14:30 | Amaunet
Ahoj! V tomhle poměrně kvalitním videu se poprvé objeví Cullenovi. Tedy Emmett, Rose, Jasper, Alice a Edward. Na to navazuje první hodina biologie. Však víte, jak se Bella a Edward ještě spolu nebavili.

Další vystřižená scéna...

10. března 2009 v 17:28 | Piperka
Ahoj... dneska jsem došla k tomu, že vážně nechápu, proč některé ty scény vlastně vystřihovali... Obvzlášť teda tahle...:-D Je to scéna, ve které se Belle poprvé zdá o Edwardovi, jenže tam není vystřižený ten sen. A je opravdu velmi, velmi zajímavá... no ale posuďte sami...:

Twilight NY Comic-Con Teaser

10. března 2009 v 14:41 | Amaunet
Tohle je vážně úžasné video. Je vlastně o natáčení Twilight, mluví tam o sobě všichni důležití lidi a tak nějak vás to vtáhne.
Jsou tam Steph, Kristen, Catherine Hardwicke, Robert, Peter, Elizabeth, Ashley, Jackson, Kellan, Nikki, Cam, Rachelle, Edi... je to totálně skvělé.


Jackson: "I love my job."
Ashley: "I'm excited about it."
Rachelle: "It's pretty awesome."


Peter: "It's a great vampire tale, love story... who doesn't want that?"

Twilight - Teaser Trailers

10. března 2009 v 14:22 | Amaunet
Tady jsou dva Teaser Trailery... podle mě jsou moc povedené.


"I'm not scared of you."
"You really shouldn't have said that."

Twilight - TV Spoty

9. března 2009 v 15:34 | Amaunet
Tady jsou dva naprosto dokonalé TV Spoty. Teda zajímalo by mě, jestli na dvd bude i ta scéna, jak Emmett říká: "She's not one of us", ale to teď není postatné.Pamatujete, jak James říká: "You're alone... because you are faster than the others. But not stronger..."
Tak vždycky společně s Edwardem zašeptám: "I'm strong enough to kill you."
Já vím, asi vám vážně chci dokázat, že jsem cvok.

Twilight trailer

8. března 2009 v 11:34 | Amaunet
Nemůžu uvěřit, že jsme sem s Piperkou ještě nehodily trailer. No, každopádně, tady je. Podle mého názoru je totálně báječný

 
 

Reklama